Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

ZOOM Error Code 1132 Hatası ve ÇÖZÜMÜ

Theos

Yönetici
Site Yetkilisi
Katılım
21 Nis 2020
Mesajlar
123
Tepkime puanı
769
Konum
İstanbul
Zoom, korona virüsü salgınından sonra online toplantı, konferans, buluşma ve eğitim için en cazip uygulamalardan biri haline geldi. Dünya genelinde kullanımın yaygınlaşması ile milyonlara ulaştı. Bununla beraber basına yansıyan kimi haberlere göre güvenirliği tartışmalı olsa da bugün halen en yaygın online görüntülü konuşma uygulamalarından biri diyebiliriz.

Zoom hem webden, hem program üzerinden, hem de mobil uygulama ile çalıştırabileceğiniz bir altyapıya sahip. Bilgisayar üzerinden Error code 1132 hatası alıp, çözemeyenler için bu konuyu hazırladık.

zmm.png

Error Code 1132 Hatası nasıl çözülür?

  1. Aktif İçerik
    Öncelikle ata sporumuz olan programı silip en baştan en güncel versionunu yükleyin. Büyük ihtimalle çözüm için yeterli olmayacaktır.
    [*]Diğer çözüm ise zoom chrome eklentisini kurmak. Bu şekilde kesin çözüm olarak görebiliriz. Google’a “zoom chorme eklentisi” yazarak linke erişebilirsiniz. link: https://chrome.google.com/webstore/detail/zoom/hmbjbjdpkobdjplfobhljndfdfdipjhg?hl=tr
Eklentiyi kurduktan sonra açın, id ve şifreyi girin. Sorun çözülmüş olacaktır. Yapamayan olursa yorum olarak yazarlarsa yardımcı olmaya çalışırız.