Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Yeni bir e-ticaret pazaryeri sitesi

Atilla

Yeni Üye
Katılım
16 Ara 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Konum
İstanbul
İNTERNET PAZARYERİ İLE DÜŞÜK KOMİSYON ÖDEYİN

Konumuz E-Ticaret peki bu sistem nasıl çalışır. Amaç nedir
Adsızlogo reklamı.png
e-ticaret ilan sitelerinde. Neyi amaçlar hangi mantık ile davranırlar. Bu tür siteler kar elde etmek mantığı komisyon ile çalışırlar. E-Ticaret siteleri vergi öderlermi? evet öderler. Vermiş oldukları aracılık ve aldıkları komisyon oranına göre fatura keserler.

Yani bu tür siteler sizlerin ürünlerinden komisyon keserler. Tabi bu sizin bilginiz dahilinde yapılır. Bazı siteler mevsimsel komisyon oranları bazı ürünlerde belirler. Buradaki gayeleri daha fazla kazanmak. Bu ürünler neler acaba şöyle kısa kış aylarında Bot,Kaban,Mont,Okul Malzemeleri,Isıtıcı, ve kış aylarında en fazla satılan ürünlerde komisyon oranlarında oynama yaparlar.

İşte sizlere burada bir ilan sitesinden bahsedeceğiz. Beş yıl önce seri ilan yayınlayarak bu sektörde yol almış 2019 sonu itibari ile E-Ticaret alanına yönelen ve eski sistemi tamamen değiştirerek. Aynı anda emlak,gayrimenkul,otomobil,yedek parça,ikinci el,iş ilanları,firma ilanları yanı sıra artık e-ticaret Pazaryeri modeli ile yeni bir anlayış ile yoluna devam ediyor.

Yedi24ilan E-Ticaret pazaryeri mağazanı aç hemen satışa başla.

E-Ticaret yapan ve yapmak isteyen her kesi yedi24ilan.com sitesinde ücretsiz mağaza sınırsız sayıda ilan vermeye davet ediyoruz. Düşük komisyon 8 sabitledik. Hangi ürün sattığına kategorisine karına bakmaksızın 8 komisyon oranı ile mağaza açarak online satışa başlayın.

Yedi24ilan ödeme alt yapısı nedir güvenlimidir. Evet kesinlikle güvenlidir.
İyizico ödeme alt yapısı ile ödemeleriniz iyizico ile günenle verilen gün ve tarihte aksamadan ödenir. Diğer beli başlı e-ticaret pazaryeri modelini benimsemiş web siteleri ödeme periyotları aylık veya 15 günlük aralıklar ve benzeri şekilde yapılırken yedi24ilan.com ürün alıcıya ulaştıktan sonra yasal süre 3 gün alıcı herhangi bir itirazda bulunmadığı atktirde haftanın ilk Çarşamba günü ödeme satıcının hesabına geçer. Bu türkiye’de pazaryeri sistemi ile aracılık hizmeti veren siteler arasın an kısa sürede ödemenin yapıldığı tek online alışveriş e-ticaret sitesidir.

E-Ticaret yeni soluk yeni adres ve kesinlikle güvenli yedi24ilan.com sitesinde karınızdan zarar etmeden ücretsiz mağaza sınırsız ilan verin.