Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

XML Hakkında Temel Sorular

polatcelil

Yeni Üye
Merhabalar,

Böyle bir forum açtığınız için teşekkürler ve başarılar dilerim.

XML sistemini birkaç gündür araştırıyorum ve başlamak istiyorum. Ancak kafamda bir kaç soru işareti olduğu için sizlere danışmak istedim. Öncelikle; bir marka oluşturup alan adı alıp, daha sonra kurumsal tasarımları yapacağım. Ardından pazaryerlerine üyelik başvurusunda bulunacağım. Satışlarımı hem sitemden hemde pazaryerlerinden yapmayı planlıyorum. Woocomerce'e hakimim. Şahıs şirketimde mevcut.

Şimdi sorularıma geçeyim;

1. GüzelHosting ve Hostinger'de paylaşımlı hostinglerim var. XML için paylaşımlı hosting kullanılabilir mi? 5 - 10 arası tedarikçiden 10k kadar ürün listelemeyi düşünüyorum.

2. XML ile sorunsuz ürün çekmek için Woocomerce mi OpenCart mı? Sizce hangisi daha sorunsuz?

Fatih GSM

Üye
Merhaba foruma hoş geldiniz.

Şahıs Şirketiniz var, eticarete de hakimsiniz anlattığınıza göre. Bence paylaşımlı hosting yerine vds alıp, statik ip ile markanıza özel bir girişim yapın. 10K ürün büyük hacim gerektirir. Anlık trafik yoğunluğu olacağı ileriye yönelik düşünüldüğünde işi baştan ciddiye almakta fayda var. XML ile sorunsuz ürün çekmek için opencart daha sağlam olur.

bol kazançlar.