Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Vergi Levhası?

Fuxx

Yeni Üye
Öncelikle herkese hayırlı akşamlar.Birkaç gündür dropshipping işini araştırıyorum ve başlama konusunda kararlıyım.Bir miktar sermayem de var,batsam bile en azından denedim,içimde kalmadı demek istiyorum.Fakat XML için konuştuğum tedarikçiler başlıkta da belirttiğim gibi Vergi Levhası istiyor..İnternette araştırmama rağmen bu konu hakkında bir şey bulamadım.Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.Herkese bol kazançlar dilerim. :)

sanalesnaf

Premium
Silver Üye
Vergi kaydı olmayan emekli,memur,öğretmen v.b girişimciler kendi markanızla,kendi alan adınızla (ÖRNEK:www.sanalesnaf.com şeklinde) bir sefer lisans parası ödeyerek ömür boyu kullanabileceğiniz kendi pazaryerinizi kurabilirsiniz.Sistem havuzunda bulunan binlerce ürünün satışına aracılık ederek %2 ile %50 arasında ürün çeşidine bağlı olarak kazanç elde edilebiliyor.Dropshipping (Stoksuz E-Ticaret)

İçerisinde şimdilik 800 Tedarikçiye ait satışa hazır binlerce ürün olan ve XML Toplu ürün yükleme özelliğinin devreye girmesiyle satıştaki ürün sayısının her gün arttığı bir altyapıda anahtar teslim şeklinde pazar yerinizi en geç 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.
Siz sadece alan adınıza (Domain) karar verin geri kalan her modülü biz hazır olarak veriyoruz.Banka ödeme altyapısı,kargo altyapısı,tüm güvenlik sertifikaları yüklenmiş halde teslim ediyoruz.

İşletmeler İçin E-Ticaret
Bireylar İçin Stoksuz E-Ticaret
Yazılım Bayiliği

BİLGİ TALEP FORMU:https://bit.ly/3gevUoP

thex

Üye
Öncelikle herkese hayırlı akşamlar.Birkaç gündür dropshipping işini araştırıyorum ve başlama konusunda kararlıyım.Bir miktar sermayem de var,batsam bile en azından denedim,içimde kalmadı demek istiyorum.Fakat XML için konuştuğum tedarikçiler başlıkta da belirttiğim gibi Vergi Levhası istiyor..İnternette araştırmama rağmen bu konu hakkında bir şey bulamadım.Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.Herkese bol kazançlar dilerim. :)
Merhaba,
Sermayenizi çok fazla bir yerlere yatırıp bitirmeyin. Doğru yerden ürün tedariği önemli. Bunun içinde hiç bilmeyen birinin başarılı olmasından çok başarız olma ihtimali vardır.
Bir danışmanınız olmalı. Paralı bir danışman olmasın ama bu işleri az-çok bilen birilerine danışarak ilerlemeniz en güzeli olacaktır.

Vergi levhası e-ticaret sitesi kurup ürün satmak isteyenler için zorunlu olduğundan isteniyor.
E-ticaret pazaryerlerinde de sadece Gittigidiyor şahsi üyeliği kabul ediyor. Diğerleri yine vergi levhanızı isteyeceklerdir.

Özetle sadece gittigidiyorda ürün satacaksanız şirket kurmanıza gerek bulunmamaktadır.

Son düzenleme:

Merhaba vergi levhası hakkında mı bilgi almak istiyorsunuz siz ?

Theos

Yönetici
Site Yetkilisi
Ticaret hayatınızın merkezi ise Vergi Levhası mutlaka olmalı.

Fatih GSM

Üye
Vergi levhasını gözünüzde çok büyütmeyin şahıs şirketinizi kurun faturanızı kesin kafanız rahat etsin. Şirket kurulumundan sonra Ticareti daha emin adımlarla yapacağınıza emin olun.