Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

ÜCRETSİZ Hızlı ve Kolay Profesyonel Tasarımlar Oluşturun! - Canva

Katılım
7 Ağu 2020
Mesajlar
12
Tepkime puanı
5
Gereksinimler
  • Başlamak için tek ihtiyacınız bir PC ve bir internet bağlantısı.
Açıklama
Hızlı ve kolay bir şekilde tasarım oluşturmak kolay. Sizde insanların dikkatini çeken profesyonel tasarımlar oluşturmak için Canva'ya hemen kayıt olun!
Canva, tek tıkla üye olabileceğiniz ve Facebook kullanmakla aynı kolaylıkta tasarımlar yapabildiğiniz bir online tasarım platformu. Üstelik neredeyse tüm özellikleri ücretsiz! Ayrıca içerisinde üründen ürüne değişen ücretsiz şablonları, sürükle bırak özelliği, logo ekleme, site içerisindeki ücretsiz ikonları kullanma gibi pek çok avantaj da Canva’yı sektöründe bir numara yapıyor.
Bu kursta ne öğreneceksiniz:
Bu derslerde, Canva'nın tüm temellerini öğreneceksiniz. Dakikalar içerisinde sosyal medya için göz alıcı tasarımlar oluşturabileceksiniz!
Bu kurs kimler için uygun:
  • Takipçilerine güzel içerik oluşturmak isteyen herkes.
  • Sosyal medya yöneticileri ve görsel içerik oluşturucuları.
  • Güçlü bir marka yaratmak isteyen girişimciler ve küçük işletme sahipleri.
  • Başlangıç tasarımcıları ve grafik tasarımla ilgilenen herkes.
 

dvrzener

Yeni Üye
Katılım
19 Mar 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Canva daha önce de web tasarım işlerinde sitelerimin içeriklerine eklediğim fotoğrafları kendim ayarlamak için kullandığım bir siteydi. Sonradan çeşitli programlamaları öğrendiğim için kullanmayı bıraktım fakat oldukça güzel kullanışlı ve basit bir program. Vip kullanıcı olmanızı tavsiye ederim.
 
Moderatör tarafında düzenlendi: