Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Turkcell'den Pazaryeri Girişimi

Theos

Yönetici
Site Yetkilisi
Katılım
21 Nis 2020
Mesajlar
130
Tepkime puanı
810
Konum
İstanbul
Turkcell Pasaj’da akıllı telefon, yeni nesil teknolojiler, elektrikli ev aletleri, kişisel bakım ürünleri, oyun bilgisayarları, sporcu ürünleri, müzik ve hobi ürünleri olmak üzere binlerce çeşit elektronik ürün alternatif ödeme yöntemleriyle, hızlı teslimat / aynı gün teslimat seçenekleriyle ve tabi ki Turkcell güvencesiyle müşterilere sunuluyor.

Neden Pasaj?
Akıllı telefondan elektrikli süpürgeye, hobi ürünlerinden akıllı saatlere binlerce çeşit elektronik ürünü Turkcell güvencesi ve Turkcell Pasaj ayrıcalığıyla keşfedin.
pasaj-logo-new.png
Satıcıdan alınan ürünler orijinal midir?

Satışa sunulan ürünlerin tamamı %100 orijinaldir. Turkcell.com.tr üzerinden satışa sunulan ürünler; kampanyalı ve indirimli olanlar da dahil olmak üzere orijinal olmak zorundadır. Taklit edilmiş, yasal olmayan yollarla üretilmiş, imal edilmiş sahte ürünlerin Turkcell.com.tr’de satışı yasaktır. Turkcell.com.tr platformunda ürün satışı yapan satıcılar büyük bir özen ile seçilmektedir. Bu satıcıların müşterilerimize sundukları ürünlerin orijinal olması sorumlulukları bulunmaktadır.

Satıcıdan alınan ürünler garantili midir?
Turkcell.com.tr’de satışa sunulan tüm ürünler resmi distribütör, ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır.
*Ürünlerin onarım ve değişim işlemleri de garantör firma tarafından yapılır.

Pazaryerini incelemek için; https://www.turkcell.com.tr/pasaj