Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

TrueFeedBack Uygulaması İle Günlük Ücretsiz TFB Token Kazanın

sanalesnaf

Aktif Üye
Katılım
28 Nis 2020
Mesajlar
33
Tepkime puanı
22
Konum
İSTANBUL
TrueFeedBack Nedir?
TrueFeedBackChain, blokzincir tabanlı bir veri toplama ve analiz platformudur. TrueFeedBack uygulamasında kullanıcılar anonim kalırlar ve paylaştıkları veriler için kriptopara ödülü kazanırlar. TrueFeedBack her türlü verinizi kazanca dönüştürür! iOS ve Android marketten ulaşabileceğiniz mobil uygulama ile anket, görev, etkinlik, reklam, haber ve oyun özelliklerinde gerçekleştireceğiniz her türlü faaliyet için TFB token ödülü kazanabilirsiniz.
KAZANDIĞIM TBF TOKENLERİ NASIL ÇEKERİM ?
Kazandığınız TBF Tokenleriniz en az 50 000 olduğu zaman ERC-20 Destekli bir cüzdana ve ya borsadaki TBF Cüzdan adresine çekim talimatı verebilirsiniz.Bir diğer seçenek ise uygulamada en az 20 000 TBF Token varsa Alışveriş bölümünden Amazon çeki satın alarak Amazon firmasından yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.
TAVSİYE KAZANÇLARI
Uygulamaya giriş yaparak en alt sağ taraftaki hesabım bölümüne tıklayarak referans kodunuzu sosyal medya hesaplarınızda ve ya arkadaşlarınıza uygulamayı tavsiye ederek kayıt işlemini başarıyla tamamlayarak uygulamada aktif olan her bir kullanıcı için 500 TBF Token ödül kazanırsınız.

TrueFeedBack Token Bounty Kampanyası
Blackstar Uygulamasını İndirirerek mail adresiniz ve Referans Kodu ile kayıt olun.Mail adresinize gelen doğrulama kodunu ilgili yere yazarak uygulamaya giriş yapın.
TFB REFERANS KODU:Z3EY6KM3
TFB ANDROİD APP İNDİR:https://bit.ly/2KiF8oz
TFB İOS APP İNDİR:https://apple.co/3pFjvie
İlk önce anketler bölümündeki hoşgeldin anketini tamamlayarak 500 TBF Token kazanın.Daha sonra günlük olarak uygulamaya giriş yaparak haberleri okuyarak,reklamlara tıklayarak hediye token kazanın.Oyun oynayarak ilk 3 dereceye girerseniz ödül token kazanırsınız.


TFB Token anlık olarak İdex,Bithumb Global,Hotbit,Nominex ve UniSwap Borsalarında işlem görmektedir.

NOT:İOS Uygulaması yenileniyor.Kayıt esnasında hata verebiliyor.Yakın zamanda yeni APP Yüklenecek.Android telefonlardan kayıt açarak İOS Telefonlar ile kullanılabiliyor.

TFB HABER MAKALE DETAY:https://bit.ly/38Svt23

UYGULAMANIN KISA BİR VİDEOSU