Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Trendyol'dan Ramazan Paketi Desteği

Theos

Yönetici
Site Yetkilisi
Katılım
21 Nis 2020
Mesajlar
130
Tepkime puanı
817
Konum
İstanbul
tr-ramazan.png

Trendyol, temel gıda paketlerini, illerdeki Valiliklere bağlı çalışan Vefa Sosyal Destek Grupları aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaktır. Siparişi tamamlarken dilediğiniz herhangi bir adresi seçebilirsiniz. Paketler sipariş verilen adresten bağımsız olarak, illerdeki Valiliklere bağlı çalışan Vefa Sosyal Destek Grupları aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaktır.


Trendyol websitesinden yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Trendyol Ailesi olarak Ramazanda Birlik Hareketi’ni başlatıyoruz. İhtiyaç sahiplerine destek olmak isteyenler, ramazana özel hazırlanan paketleri, Trendyol aracılığı ile tek bir tıkla satın alarak, ihtiyaç sahiplerine gönderebilecekler. Trendyol, temel gıda paketlerini, illerdeki Valiliklere bağlı çalışan Vefa Sosyal Destek Grupları aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak."

Ramazanda Birlik Hareketi’ne nasıl katılabilirim?

  • Trendyol ihtiyaç sahiplerine gıda desteği ulaştırmak için başlattığı bir dayanışma hareketidir.
  • Ödeme yolu olarak Trendyol’un sunduğu tüm ödeme yöntemlerini kullanabilirsiniz.
  • Siparişi tamamlarken dilediğiniz herhangi bir adresi seçebilirsiniz. Paketler sipariş verilen adresten bağımsız olarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere valiliklere gönderilecektir.
  • Faturanız alışverişi gerçekleştirdiğiniz e-posta adresinize gönderilecektir.
Paketi kendime veya bir tanıdığıma sipariş edebilir miyim?
  • Ramazanda Birlik Hareketi kapsamında sipariş edilecek yardım paketleri yalnızca İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan ihtiyaç sahibi kişi ve ailelere gönderilecektir.
  • Eğer tanıdığınız veya kendiniz için belirli bir adrese göndermek üzere gıda paketi satın almak istiyorsanız diğer gıda paketi ürünlerimizi inceleyebilir ve vereceğiniz siparişlerde istediğiniz teslimat adresini belirtebilirsiniz.
Herhangi bir kurum veya kuruluş bu yardımdan maddi kazanç elde ediyor mu?
  • Ramazanda Birlik Hareketi kapsamında hiçbir kurum veya kuruluş maddi kazanç elde etmemektedir. Sistemimizde satışa sunulan bu paketten Trendyol hiçbir komisyon almamaktadır ve sizler için kargo ücretini karşılamaktadır.


paket-1.png

Ramazan Birlik Hareketi Paketinde neler var?
eris un

2 KG ERİŞ UN

eris un

1 KG BİNBİRDEM
HARMAN ÇAYI
pilavlık pirinç

1 KG ÇEVİK PİLAVLIK
PİRİNÇ
pilavlık bulgur

1 KG ÇEVİK PİLAVLIK
BULGUR

nohut

1 KG ÇEVİK KOÇBAŞI
NOHUT
şeker

1 KG MGS
TOZ ŞEKER
tuz

750 GR TUZUM
SOFRA TUZU
salca

830 GR TUKAŞ
DOMATES SALÇASI

sıvı yağ

1 LT. BİRYAĞ
AYÇİÇEK YAĞI
makarna

500 GR. OBA BURGU
MAKARNA (2 ADET)
 

Ali Cihan

Premium
Gold Üye
Katılım
23 Nis 2020
Mesajlar
28
Tepkime puanı
140
inşallah doğru adreslere ulaştırılmıştır.