Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

TOPTAN SATACAK ÜRÜN

ticerti

Üye
Merhaba 2 yıldır aktif olarak yurt dışından ürün alip satiyorum elden satış usulü ile (aliexpres gibi sitelerden) daha sonra istanbul tahtakelden elektronik alıp satıyorum elden .

1 yıldır
e ticaret ile ilgili araştırma yapiyorum.

genc girisimci kapsamında şahıs firması açıcam Tek eksik olan tedarik ürün bulabilmem yani Tüm gezdiğim toptancılar aynı fiyatı veriyor aşağı yukarı ve verdikleri fiyat ile rekabet pazaryerlerinde rekabet etmek imkanniz perakende fiyat veriyorlar hatta örnek vereyim xioami power bank alıcam 10.000 amperlik power bank 16$ diyorlar pazaryerlerindeki fiyatı daha ucuz zaten yani ürün alsam bile %20 komisyon be %18 kdv ile satılması imkansiz bana yardımcı olurmusunuz nereden ucuza ürün bıkabilirim gerçekten günümün yarısı araştırma yapmak ile geçiyor

her yer perakende fiyat veriyor yardımcı olursanız sevirim

not ev elektroniği telefon aksesuar elektroniği drone olabilir ürünler

Akcan

Üye
Merhaba bu işi dropshipping olarak yapmayı düşünürseniz XML Veren Firmalar hakkında yardımcı olurum ayrıyetten E-ticaret site kurulumu ve reklamları hakkında da yardımcı olabilirim