Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Ticari Aracı olanlara hepsiJET'te Taşımacılık Fırsatı

Theos

Yönetici
Site Yetkilisi
Katılım
21 Nis 2020
Mesajlar
130
Tepkime puanı
817
Konum
İstanbul
Taşımacılar, HepsiJet'e ait gönderileri belirtilen noktalardan teslim alıp müşterilerine teslim eden şahıs şirketleridir. Web sitesinin sağ üst tarafında bulunan “Sen de Taşımacı Ol” sekmesinden başvurularınızı tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında kariyer siteleri ve çeşitli gazeteler üzerinde de ilanları gözlemleyebilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Başvurular, ulaştıktan sonra 2-3 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Taşımacılar HepsiJet'in belirlediği zaman dilimlerinde ilgili paketleri müşterilerine teslim etmekle yükümlüdürler. Bu zaman dilimleri sabah, öğle ve akşam periyotlarında bölge sorumluları tarafından taşımacılara iletilir ve teslimat süreçlerinin sonlandırılması beklenir.

hepsijet.png

Hangi Araçlar Kabul Edilir?

Minivan veya benzeri minimum 5 m³ taşıma hacmi olan 2010 ve üstü araçlar kullanılacaktır. Bunun dışında belirli bölgelerde yaya veya motosiklet ile de hizmet verebilmeniz mümkündür.

Detaylar; https://www.hepsijet.com/sikca-sorulan-sorular