Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Ticaret.net.tr Eticaret Yazılımı

eticaretsitesi

Yeni Üye
Katılım
12 Eyl 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
3
E-Ticarette başarının adresi Ticaret.net.tr

ticaretnettr.png


İşletmemiz, Ticaret.Net.Tr ticari ünvanı ile 2013 yılı itibari ile yazılım sektörüne adım atmış olup devam eden yıllar içerisinde ticari faaliyetlerde ihtiyaç olan sektörel yazılımlar üretmiştir. 2013 Yılından bugüne sektörel ve özel yazılımlar konusunda masaüstü, mobil, web tabanlı uygulama katmalarında çözümler sunmaktadır.

Ticaret.net.tr e-ticaret yazılımını "ticaret.net.tr" markası ile üreterek, geliştirmelerine kurumsal ihtiyaçları gözönünde bulundurarak devam etmektedir.

Ticaret.net.tr, Ankara Yenimahalle Astor Plaza'da bulunan Ar-ge ofisinde faaliyet göstermekte olup, konusunda uzman personelleri ile gelişen ve güncellenen teknoloji karşısında yazılımlarını sürekli güncel tutmakta.

Ticaret.net.tr, Ar-ge faaliyetleri kapsamında müşteri ihtiyaçlarını ve dış kaynak teknoloji entegrasyonlarını önceden tespit ederek, müşterilerinin e-ticaret süreçlerinde başarım oranı yüksek e-ticaret faaliyetleri sürdürmelerini hedeflemektedir.