Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Teknopark Altyapılı Ar-Ge Projesi Tekkart Bilişim

E-ticaret Haberleri, E-ticaret Sektörü, E-ticaret duyuruları için ecommag.net'i ziyaret edebilirsiniz.

sanalesnaf

Aktif Üye
Katılım
28 Nis 2020
Mesajlar
33
Tepkime puanı
22
Konum
İSTANBUL


Herkese Merhabalar
Devrimsel farklılıkları olan bir Tekno Park Ar-Ge Projesinden Bahsetmek İstiyorum.
2016 Yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Tekno Parkında kurulan ve şu ana kadar gerçekleştirdiği 8 Modülü de Ar-Ge kapsamına alınmış bir proje 9.Modülü olan E-Ticaret Modülünü 11-11-2019 tarihinde başlatmıştır.Alınması gereken Tüm güvenlik sertifikalarına sahiptir.
Proje BDDK Pazaryeri Lisanslı Tübitak kurumu ile Blockchain Teknolojisi üzerine ortak projeler yürüten bir Bilişim Şirketi.
1286 Yerel Ve Ulusal Marka İle Çalışıyor (Trendyol,Opet,Çiçek Sepeti,Sürat Kargo,Gratis,Koçtaş v.b)
134.000 Kişilik müşteri
553.000 Sepet Toplam Satış Yapılmış Durumda
_________________________________________
FARK YARATAN ÖZELLİKLERDEN BAZILARI
1-)Vergi Levhanız ile ücretsiz mağazanızı açabilirsiniz.Tüm kategorilerde %12 net komisyon (Ar-Ge Projesi olduğundan 2023 yılına kadar KDV'den muaf)
2-)Satış için ürün girildiği zaman sadece bu projede olan bir modül sayesinde eş zamanlı olarak bu altyapı ile yayın yapan yüzlerce E-Ticaret sitesinde yayınlanır.(Şu an 500 Adet)
3-)Vergi Kaydı olan üretici,kooperatif,yerel esnaf v.b tedarikçi olarak sisteme ekleyebilirsiniz.
4-)Vergi kaydı olmayan emekli,memur,öğretmen v.b girişimciler aynı altyapıda kendi markanızla,kendi alan adınızla(ÖRNEK:www.sanalesnaf.com şeklinde) bir sefer lisans parası ödeyerek ömür boyu kullanabileceğiniz kendi pazaryerinizi kurabilirsiniz.Sistem havuzunda bulunan binlerce ürünün satışına aracılık ederek %2 ile %50 arasında ürün çeşidine bağlı olarak kazanç elde edilebiliyor(Stoksuz E-Ticaret)
5-)Platformdan Alışveriş yapan müşterilere en az %1 para puan verildiği için biriken para puanlarla tekrar sizden ürün alabilir.Müşteri sadakatı sağlıyoruz.(Puan + Kalan Tutar Kredi Kartı İle ödeniyor)
6-)İsteyen tedarikçilerimiz fırsatlar bölümüne şehir fırsatları tarzı indirimli ürünlerini ekleyerek firma merkezlerinden teslimat yapabilmektedirler.Ve ya belli bir Şehir ve ya Bölge içerisinde adrese kendi dağıtım araçlarıyla teslim edebiliyorlar.(Özellikle mobilya v.b kargo gönderimi sorun olabilen ve ya gönderimi maliyetli olan kategorilerde uygulayan esnaflarımız bulunuyor.

Ücretsiz mağaza açarak tedarikçi olmak ve ya Lisanslı pazaryerinize sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.Haftanın 6 günü projeyi tanıttığımız ZOOM online sunumlarımız yapılmaktadır.Ücretsiz sunum Linki isteyenler aşağıdaki iletişim formu ile başvurabilirler.
_____________________________________
İLETİŞİM FORMU

SENİN MAĞAZAN SUNUM

_____________________________________

FARK YARATAN ÖZELLİKLERDEN BAZILARI

1-)

2-)

3-)
_____________________________________
Aynı altyapıyla açtığım Aşağıdaki web sitesini inceleyebilirsiniz.
info@seninmagazan.com
info@sanalesnaf.com.tr
 

sanalesnaf

Aktif Üye
Katılım
28 Nis 2020
Mesajlar
33
Tepkime puanı
22
Konum
İSTANBUL
Hafta içi akşam saat 21:30 ZOOM Programı üzerinden ücretsiz online sunumlarımız yapılmaktadır.Programda stoksuz e-ticaret yapabileceğiniz yeni ve devrimsel bir projeden katılımcıları haberdar ediyoruz.Katılmak isteyenler ücretsiz davet linki isteyebilirler.
 
Son düzenleme:

E-ticaret Haberleri, E-ticaret Sektörü, E-ticaret duyuruları için ecommag.net'i ziyaret edebilirsiniz.