Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Sanal Esnaf

sanalesnaf

Aktif Üye
Katılım
28 Nis 2020
Mesajlar
33
Tepkime puanı
22
Konum
İSTANBUL
Sanal Esnaf E-Ticaret Platformu-''Şehrinizin Pazaryeri Siz Olun''

960x150.gif

Vizyonumuz
Hedefimiz her şehirde kendi pazaryerini kuracak vizyonerlere ulaşarak o şehirdeki kobi,üretici ve kooperatiflere tedarikçi olarak sistemde yer vererek ürün ve hizmetlerini kitlelere ulaştırmaya aracılık etmek.

Misyonumuz
Dijital dönüşümün hızlandığı günümüzde geleceği şekillendirecek, yenilikçi ve girişimci global liderlerin ortaya çıkarılması ve sosyal refaha katkıda bulunmak.Herkes İçin E-Ticaret

Değerlerimiz
Müşteri odaklı,takım çalışmasına inanan,dürüst ve şeffaf,çevre ve topluma duyarlı,yeni teknoloji ve dijital dönüşüme ayak uydurabilme

www.sanalesnaf.com

SANAL ESNAF İLE NELER YAPABİLİRİM?

Kişinin tercihine bağlı olarak Sanal Esnaf Olarak 4 çeşit olanak sunuyoruz
kişi yapabileceğine inandığı seçeneği yapıyor.

1-)Üreticiler ve esnaflar vergi levhası olanlar ücretsiz mağaza açarak ürünlerini sisteme ekleyerek asgari %12 komisyon karşılığı satabiliyor.
2-)Satacak ürünü ve vergi levhası olmayanlar girişimci olarak ömür boyu kullanabileceği lisans satın alarak kendi pazar yerine sahip olarak hazır ürünlerin satışına aracılık ederek kazanç elde edebiliyor (Stoksuz E-Ticaret)
3-)İsteyenler sisteme tedarikçi ekleyerek aracılık kazancı elde ediyor
4-)Hiç birini yapamam diyenler E-Mağaza bayiliği yaparak kazanç elde edebiliyor.