Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

REKABET KURUMUNDAN E-PAZARYERİ ANKETLERİNE KATILIM ÇAĞRISI (8.12.2020)

E-ticaret Haberleri, E-ticaret Sektörü, E-ticaret duyuruları için ecommag.net'i ziyaret edebilirsiniz.

Theos

Yönetici
Site Yetkilisi
Katılım
21 Nis 2020
Mesajlar
130
Tepkime puanı
820
Konum
İstanbul
E-Pazaryeri Platformları Sektör İncelemesi kapsamında hazırlanan tüketici ve satıcı anketleri katılıma açılmıştır.

Tüketiciler için:

E-pazaryerlerinden alışveriş yapan ve anketimize katılmak isteyen tüketiciler https://anket.akademetre.com/RekebetKurumuEpazaryeri2020/SATOlogn.htm bağlantısını tıklayarak tüketici anketine erişim sağlayabilirler.

Satıcılar için:

Satıcı anketi ise e-pazaryerlerinde yer alan satıcıların e-posta adreslerine kendilerine tahsis edilen şifre ile birlikte gün içerisinde gönderilecek olup, ilgili e-posta kendisine ulaşmayan satıcıların epazaryeri@rekabet.gov.tr adresine “Şifre Talebi” konulu, ticari unvanlarını ve yer aldıkları e-pazaryerlerini belirten bir e-posta göndermeleri akabinde kendilerine şifre tahsis edilerek ankete erişimleri sağlanacaktır.

Anket bağlantıları 28 Aralık 2020 Pazartesi, saat 18.00’e kadar aktif kalacak olup, anket katılımcılarının bu tarihe kadar anketi tamamlamaları mümkündür.

Tüketicilerin e-pazaryeri alışverişlerindeki eğilim ve davranışlarını, satıcıların ise e-pazaryerleri tercihleri ve e-pazaryerleri ile yaşadıkları sorunları ölçümlemeye yönelik hazırlanan anketlere azami katılımın sağlanması sektör incelemesi ile hedeflenen “sektörün rekabetçilik odağında kapsamlı bir fotoğrafının ortaya konulması ve bu fotoğraf temelinde etkin ve rekabetçi işleyişi teminen rekabet hukuku ve düzenleme ayaklarında atılması gereken adımların belirlenmesi” sonucuna ulaşmada çok önemli katkılar sağlayacaktır.

Siz, tüketicilerimizi ve satıcılarımızı, her geçen gün hayatımıza daha fazla nüfuz eden e-ticaretin kurallarının belirlenmesinde aktif rol almaya çağırıyor, vereceğiniz katkıdan dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz.

Anket katılımcılarının kimliğinin kesinlikle saklı kalacağını ve sağladıkları verilen E-Pazaryeri Platformları Sektör İncelemesi’nde anonim analizlerde kullanılacağını kamuoyuna saygılarımızla bildiririz.
 

E-ticaret Haberleri, E-ticaret Sektörü, E-ticaret duyuruları için ecommag.net'i ziyaret edebilirsiniz.