Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Pazaryerlerine bayilik veriyorum.

Grknkp

Üye
Herkese öncelikle merhaba ben bir mobilya üreticisi ve pazarlamacısıyım kendı çapımda bir Instagram satış sayfam var mobilya ürünlerinden şöyle bahsedelim örnek olarak bir berjer (normal berjel değildir dekorasyon berjerlerden ve dönebilenlerden bahsediyorum ) fiyatı 1900 2250 ve 2500 arasında değişir bu sizin pazarlama yeteneğinize bağlı ben genel olarak tek tek dahi sipariş etseniz toptan fiyatına 1700 1800 civarına o zamanki malzeme fiyatına göre fiyat veriyorum buda demek oluyorki bir berjerden aşağı kârınız 200 tl en aşağı diyorum ürünleri gördükten sonra sizde anlıyacaksınızdır koltuk takımlarında rakamlar çok daha büyük örnek olarak ben size yine toptan fiyatına 5000 den verdiğimi düşünürsek üstüne 900 1000 15000 gibi fiyatlar koyabilirsiniz üstelik sadece hizmet bedeli olarak 50 tl gibi küçük bir miktar hizmet bedeli alıyorum ıncil cıncık karsız ürünlere 10000 tl yıllık istiyolar ben kâr marjı çok yüksek olan bir sektörden bahsediyorum bu çok daha ürünlerimiz gelicek bir dahaki ay bu hizmet bedelini 100 tl ye çıkarıcam fakat bu ay katılanlar hariç ilk göz ağrımsınız :) daha fazla detay isteyen olursa dm atabilir sayfamın linkini veririm ürünleri kontrol edersiniz

Grknkp

Üye
Lila Dekorasyon Instagram sayfasımızla iletişime geçebilirsiniz

Ali

Üye
Lila Dekorasyon Instagram sayfasımızla iletişime geçebilirsiniz
instegram dan yazdım tşk..iyi günler

Ali

Üye
instagram sayfanıza yazdım cevap verilmedi kontrol edebilir misiniz

Ali

Üye