Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Oyuncak Ürünleri XML Veren Şirketler

Theos

Yönetici
Site Yetkilisi
oyuncak.jpg

Daha önce Kozmetik, takı, aksesuar ve gümüş gibi alanlarda bir liste paylaşmıştım. Şimdi de oyuncak sektörüne giriş yapmak isteyenler için bir liste verelim. Listeyi görebilmek için konuya yorum yapın ya da beğenin :) Hayırlı satışlar.

Gizli içerik
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.

Yasar

Premium
Silver Üye
@Theos forumunuzu r10'da görüp, eticaretle uğraşan biri olarak faydalı olabileceğini düşünerek geldim ve üye oldum. Bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Mesaj içeriklerini açık yapmanızda fayda var zira beğenmediğim bir içeriği beğenmek zorunda bırakılmak hoş değil.

Theos

Yönetici
Site Yetkilisi
@Theos forumunuzu r10'da görüp, eticaretle uğraşan biri olarak faydalı olabileceğini düşünerek geldim ve üye oldum. Bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Mesaj içeriklerini açık yapmanızda fayda var zira beğenmediğim bir içeriği beğenmek zorunda bırakılmak hoş değil.
Değerli tavsiyeniz için teşekkürler, bu tür talepler için öneri ve talepler kısmı var, konular altına değil de oraya yazsanız daha iyi olurdu. Beğenmek zorunlu değil bu arada, yorum da yapabilirsiniz.

flaynt

Premium
Silver Üye
yorum yazacazda ne olduğunu görmeden niye yorum yazıyoruz

ZdeArBaN

Üye
Gerçek anlamda insanların faydasını görecek bilgiye ulaşıyorsa, foruma ufakta olsa katkısı olsunki, forum uzun soluklu olsun

İstoçtan Toptan

Yeni Üye
İstoçtan Toptan Türkiye'nin en büyük XML oyuncak stoklarından olup diğer firmaların yanı sıra kargolama hizmeti de vermektedir. Yüksek kar marjı ve markalı, lisanslı ürün stoğu ile bayilerine rekabetçi bir satış politikası sunmaktadır.

Site: www.istoctantoptan.com
İletişim: +90 533 396 23 45
E-posta: murat.esenturk@hotmail.com

İstoçtan Toptan

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 59

Daha önce Kozmetik, takı, aksesuar ve gümüş gibi alanlarda bir liste paylaşmıştım. Şimdi de oyuncak sektörüne giriş yapmak isteyenler için bir liste verelim. Listeyi görebilmek için konuya yorum yapın ya da beğenin :) Hayırlı satışlar.

[Gizli içerik]
İstoçtan Toptan Türkiye'nin en büyük XML oyuncak stoklarından olup diğer firmaların yanı sıra kargolama hizmeti de vermektedir. Yüksek kar marjı ve markalı, lisanslı ürün stoğu ile bayilerine rekabetçi bir satış politikası sunmaktadır.

Site: www.istoctantoptan.com
İletişim: +90 533 396 23 45
E-posta: murat.esenturk@hotmail.com