Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Kutulu Makaron Isı İle Daralan Kablo Seti 530 Adet Kargo Dahil Sadece 70 TL!

leventonlineshop

Yeni Üye
Katılım
12 Şub 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Konum
karaman
Daralan Makaron Kullanmanın Faydaları
Telleri Ve Kabloları Koruyun
Isıyla daralmanın temel yararı, kablolara ve tellere sağladığı korumadır. Boru, kabloları hareketli parçalarda ve çok fazla kullanım gören alanlarda aşınmaya karşı korur. Ek olarak, boru, kabloları ve telleri yağ, su ve asitler gibi sıvılar ve ayrıca nem ve sıcaklık gibi atmosferik faktörler de dahil olmak üzere kendilerine zarar verebilecek çevresel etkilerden korur.

Yalıtım
Isıyla daralan makaron boyutları değişir ve kablolar ve teller için mükemmel uyum sağlar. Bu uyum, çoğu durumda temel yalıtım ürünlerinden daha iyi performans gösterdiği anlamına gelir. Sağladığı sıkı uyumdan dolayı daha güvenilirdir – diğer yalıtım malzemelerinin aksine zamanla birlikte çıkmaz.

Teller Ve Kablolar Üzerinde Gerginliği Giderir
Kablolar ve teller, yetersiz uzunluk veya dar alanlara sığdırılmaya çalışılması nedeniyle genellikle gerilir. Bu, kabloların ömrünü olumsuz etkileyebilir. Isı ile daralan makaronlar, ucu üstte tutmak için zorlamayı azaltabilir.

Kabloları Bir Arada Tutma
Boyutlarındaki çeşitliliği nedeniyle, kabloları ve telleri tek bir tüpte gruplamak mümkündür. Bu sadece estetik açıdan daha iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda son derece etkili bir kablo yönetim tekniğidir.


Ürün Satış Linkimiz(Kargo Dahil 70TL):
https://www.gardrops.com/kadin/tele...ablo-seti-530-adet-8-boy-5-renk-6206f89de1538makaron-seti-530-ad-daralan-kablo-robitshop-teknoartshop-5-renk.jpegmakaron-seti-530-ad-daralan-kablo-robitshop-teknoartshop.jpegmakaron-seti-530-ad-daralan-kablo-robitshop-teknoartshop-5-renk-2.jpeg