Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Kargo Sektöründe ‘Yılın En İtibarlı İş Ortağı’ Yurtiçi Kargo

EF Yazılım

Premium
Silver Üye
Katılım
23 Nis 2020
Mesajlar
23
Tepkime puanı
8
Yurtiçi Kargo ‘Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları’ araştırmasında kargo sektörünün birincisi oldu.
Kuantum Araştırma tarafından 12 ilde 2 bin 900’den fazla işletmeyle yapılan çalışmada Deloitte Türkiye uzmanlığıyla ‘Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları’ belirlendi. İşletmelerden alınan yanıtlara göre 19 farklı kategoride markalar ödüllendirildi. Yurtiçi Kargo, kargo kategorisinde birinciliği kazanan marka oldu.
yk-haberler.jpg
B2B Marketing & Management Summit’te Yurtiçi Kargo adına ödülü alan Yurtiçi Kargo Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Fahrettin Hamzaoğlu yaptığı konuşmada; “Son iki yılda gerçekleştirdiğimiz yenilikçi projelerin ve operasyonel kabiliyetimizi artıran yatırımların karşılığını alıyor olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi. Yurtiçi Kargo’nun kuruluşundan bu yana birçok ödüle layık görüldüğünü ifade eden Hamzaoğlu, bu ödüller arasında müşterilerin oyları ve geri dönüşleriyle alınan ödüllerin yerinin ayrı olduğunu söyledi. Fahrettin Hamzaoğlu, ödülü 18 bin kişilik Yurtiçi Kargo ailesi adına aldığını belirterek yeni proje ve yatırımlara hız kesmeden devam edeceklerini dile getirdi.

Kaynak ve devamı: Kargo Sektöründe ‘Yılın En İtibarlı İş Ortağı’ Yurtiçi Kargo