Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Hepsiburada'dan Girişimci Kadınlara Destek

E-ticaret Haberleri, E-ticaret Sektörü, E-ticaret duyuruları için ecommag.net'i ziyaret edebilirsiniz.

admin

e-Ticaret Forumları
Yönetici
Site Yetkilisi
Katılım
20 Nis 2020
Mesajlar
14
Tepkime puanı
3
Konum
İstanbul
Hepsiburada, teknoloji gücünü toplumsal gelişimin teminatı olan kadınlar için seferber ediyor. Kadınların iş yaşamındaki yerini güçlendirmek için sivil toplum kuruluşları ile iş birliği yaparak deneyimini ve teknoloji altyapısını girişimci kadınların hizmetine sunuyor. Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı ile girişimini e-ticaret platformuna taşımak veya e-ticarette büyütmek isteyen, girişim fikri olan kadınlar; Hepsiburada Pazar Yeri’nde kendilerine sağlanan olanaklar ile işlerini kuruyor ve büyütüyor. Girişimci kadınlardan ürün satın alan Hepsiburada müşterileri de girişimci kadınları desteklemiş oluyor.

ürkiye’de dijital ekonominin öncüsü Hepsiburada, perakende sektörünün dijitalleşmesinde kaldıraç rolü üstleniyor ve girişimciliği teşvik eden yeni modeller oluşturmaya devam ediyor. Sivil toplum kuruluşlarıyla kurduğu iş birliği ile geniş kitlelere ulaşan program doğrultusunda girişimci kadınların hayallerine güç katıp, onlara cesaret veriyor.

Girişimci Kadınlar Hepsiburada Pazar Yeri’nde

Hepsiburada, 2015 yılında girişimcilerin ve KOBİ’lerin e-ticaret yapması amacıyla kurduğu pazar yerinde girişimci kadınlara özel ayrıcalıklar sunuyor. Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı ile bir girişim fikri olan ya da girişimini e-ticarete taşımak veya e-ticarette büyütmek isteyen kadınlara teknoloji gücü sağlayarak, işlerini kurmalarına ve büyütmelerine destek oluyor. Ürünlerini Hepsiburada Pazar Yeri’nde tüketicilere ulaştıran girişimci kadınlar, kendilerine sunulan özel imkanlar ile güçleniyor, güçlendikçe de ekonomiye güç katıyor. Girişimci kadınlar, bu imkanlar ile iş fikirlerini hayata geçirme, mevcut işlerini e-ticarete taşıyarak büyütme ve geliştirme olanağına sahip oluyor. Bu program ile e-ticarette kadının gücü daha da ileriye taşınıyor, ülke ekonomisi de kalkınıyor.

KAGİDER ve Hepsiburada İş Birliği İle Girişimci Eğitimleri

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı kapsamında, bir girişim fikri olan fakat hayata geçirmede sınırlı imkanlara sahip olan kadınlar, Hepsiburada-KAGİDER iş birliğinde gerçekleştirilen eğitim programı sayesinde girişimciliğin temellerini öğrenebiliyor. Hepsiburada’nın KAGİDER PUSULA programı’na verdiği desteğin devamı niteliğindeki “İşimi Kuruyorum Eğitim Modülü” ile girişimci olma yolunda ilk adımı atıyor.

Girişimci Kadınlara Sunulan Ayrıcalıklar

Mevcut işini e-ticarete taşımak ve büyütmek isteyen girişimci kadınlar da ücretsiz mağaza açma, düşük oranlı komisyon, kargo desteği gibi imkanlar ile maliyetlerini düşürürken; kampanya, pazarlama ve iletişim destekleri ile işlerini büyütme fırsatı yakalıyor, gücüne güç katıyor. Böylece, web sitesi kurma, mobil uygulama geliştirme vb platformlar için gereken teknolojik ve pazarlama yatırımları yapmadan, girişimci kadınlar e-ticarette karlı ve etkin hale geliyorlar. Ayrıca, Hepsiburada internetten alışveriş yapan herkes için değer ve fayda yaratan ilkleri tüm teknoloji gücünü seferber ederek sunmaya devam ediyor, girişimci kadınların fark yaratmaya devam etmesini sağlıyor.

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü programı ile kadınlara verilen desteklerde sınıflandırma yapılarak sermayesi düşük olan kadınlara daha fazla avantaj sağlanıyor. Adil ve rekabetçi şartlar sunularak hayal kurmaktan vazgeçmeyen, emin adımlarla hedeflerinin peşinde koşan girişimci kadınlar, hayallerini gerçekleştirip toplumdaki yerini güçlendiriyor.

Programı hem bireyler hem de kurumlar destekleyebiliyor. Girişimci kadınların ürünlerini satın alan Hepsiburada müşterileri, girişimci kadın markalarının büyümesine doğrudan katkı sağlıyor. Girişimci kadınlara kurumsal anlamda destek vermek isteyen dernek ve vakıflar Hepsiburada Pazar Yeri’nde kendilerine sunulan avantajlar ile kadınların markalarını geliştirmelerine katkı sağlıyor.

Detaylar için https://www.hepsiburada.com/girisimci-kadinlara-teknoloji-gucu
 

E-ticaret Haberleri, E-ticaret Sektörü, E-ticaret duyuruları için ecommag.net'i ziyaret edebilirsiniz.