Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü Nedir?

Fatih GSM

Üye
Katılım
23 Nis 2020
Mesajlar
21
Tepkime puanı
37
Konum
İstanbul
Gittigidiyor Kazananlar Kulübü Gittigidiyor'un belirli sıklıkta ve tutarda alışveriş yapan müşterilerine özel sunduğu bir ayrıcalıklar programıdır.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nün ayrıcalıklarla dolu dünyasına katılanlar, kişiye özel indirimlerden, kampanyalardan ve indirimli ürünlerden yararlanabilir, Müşteri Hizmetleri'nden telefon ve canlı görüşme ile öncelikli hizmet alabilirler.

GittiGidiyor üyeliğinizle, içinde bulunduğumuz günü baz alarak geriye dönük son bir yıl içerisinde üç farklı zamanda toplam 500 TL veya üzeri sipariş vermenizin ve siparişlerinize onay vererek alışverişlerinizi başarıyla tamamlamanızın ardından ertesi gün dahil olabilirsiniz.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne katılım tarihinizden sonraki bir yıl boyunca size sunulan ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'nde olup olmadığınızı, üye girişi yaparak bu sayfadan kontrol edebilirsiniz. Son bir yıl içerisinde 3 ayrı siparişte* toplam 500 TL ve üzeri siparişinizine onay vererek GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilirsiniz.kznklb.png

*GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olabilmek için geriye dönük olarak son bir yıl içerisinde en az 3 ayrı sepette sipariş vermeniz gerekmektedir.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olduktan sonraki bir yıl içerisinde, GittiGidiyor üyeliğinizle, üç farklı zamanda toplam 500 TL veya üzeri sipariş vermeniz ve siparişlerinize onay vererek alışverişlerinizi başarıyla tamamlamanız gerekmektedir. Böylece son alışverişinize onay vermenizin ardından ertesi gün Gittigidiyor Kazananlar Kulübü'ne dahil olur ve GittiGidiyor Kazananlar Kulübü ayrıcalıklarından bir yıl boyunca faydalanmaya başlayabilirsiniz.

GittiGidiyor Kazananlar Kulübü ayrıcalıklarından yararlanmanız için üç farklı sepette toplam 500 TL veya üzeri sipariş* vermeniz ve siparişlerinize onay vererek alışverişlerinizi başarıyla tamamlamalısınız. Tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmanız durumunda, GittiGidiyor Kazananlar Kulübü üyesi olmanız için iki farklı zamanda daha GittiGidiyor üyeliğinizle alışveriş yapmanız gerekmektedir.

*Satın almayı düşündüğünüz ürün veya ürünleri alışveriş sepetinize ekleyip ve ödeme işlemini tamamladığınızda işleminiz bir (1) sipariş olarak değerlendirilecektir.