Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Facebook Dropshipping Görüntülenme

fcksn

Üye
Arkadaşlar merhaba.
Dün fb marketplace de ilk ürünü deneme amaçlı yayınladım ama hiç görüntülenme almadı. Yine denemek için reklam verdim hala hareket yok 0 görüntülenme. Konum ayarlarıyla ilgili detay bulamadığımdan deneme yanılma yoluyla bişeyler yaptım. Şuan mesaj atabiliyorum diğer satıcılara ama hiç görüntülenme almıyorum reklama rağmen. Bunun sebebi ne olabilir yardımcı olabilecek var mı?

Theos

Yönetici
Site Yetkilisi
Mesaj atıp alabiliyorsanız konum ayarlarında problem yok. Ürün ilgi görmeyen bir ürün olabilir, birden çok ürün yükleyip tekrar kontrol eder misiniz?

fcksn

Üye
Şuan ürün yükleme limitiniz dolu diyor. Denemek istedim yükleyemedim maalesef. Tek üründe dolmuş

Theos

Yönetici
Site Yetkilisi
Eski tarihli fb hesaplarında limit olmuyor sanırım.

fcksn

Üye
Benim hesap 1.5 2 aylık bu iş için açmamıştım ama yeni

fcksn

Üye
Arkadaşlar destek olabilecek var mı?
Facebook 2. ürün yüklemem için izin verdi. Görüntülenme hala almıyor reklama rağmen böyle olmaması lazım problem ne olabilir?

fcksn

Üye
Evet görüntülenme almaya başladım ufak ufak. Aynı problemi yaşayan arkadaşlar olursa diye yazayım dedim. Bekleyince düzeliyor demek ki.

furkanbati

Yeni Üye
@fcksn FC üzerinden bu ay içinde satış yaptın mı? Yaptıysan kaç tane yaptın? Benimde 3 gündür listede olan ürünlerimin en çok görüntülenme alanı 13.

Kral0206

Yeni Üye
Selam furkan senin görüntülenme sorunun geçtimi bende hala var 1000 görüntülenme alan ürün 5i zor buluyor yaptıysan nasıl yaptığını anlatırmısın