Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Erkek Ayakkabı XML Bayiliği Fırsatı

Ali Cihan

Premium
Gold Üye
Katılım
23 Nis 2020
Mesajlar
28
Tepkime puanı
140
Ayakkabı XML Bayilik Fırsatı

Alışveriş alışkanlıklarının giderek değişmesine bağlı olarak e-ticaret sitelerinin tercih edilebilirliği giderek artırıyor. İnternet girişimcileri tarafından kazançlı bir kapı olarak değerlendirilen online ticarete girmek için birbirinden değişik imkan ve fırsatlar var. Özellikle tekstil ürünlerine yönelik taleplerin her geçen dönem daha da fazlalaştığı ifade edebiliriz. Bu yönde girişimde bulunmak isteyenlere Chekich markası tarafından xml bayilik fırsatı sunuluyor. Hem de bol kazançlı şekilde…

Chekich ayakkabı modellerini hemen satmaya başlayın
Artık kendi işinizin sahibi olabilmek için büyük sermayelere ihtiyaç duymanıza gerek yok. İnternet imkanlarının değerlendirilmesiyle kısa sürede iş sahibi olunabiliyor. Az bir sermayeyle e-ticaret yapmanın kolay hale gelmesi bu alandaki fırsatların daha çok merak edilmesini sağladı. Merak edilen fırsatlardan birisi de, Chekich markasının sunduğu xml bayilik uygulamasıdır. Kendi e-ticaret sitesi üzerinden ayakkabı satmak isteyenlere yüksek kar oranları kazanabilecek fırsatla girişimcilerin kendi işlerini kurmaları destekleniyor.

Chekich ayakkabı modelleri
Online dünyada site kurmak ve xml formatlı bir bayilik almak yetmiyor. Satılacak ürünün fiyatının uygun olması kadar, satışa sunulan ürünlerin kaliteleri de önem ifade ediyor. Bu hususta Chekich, kalite standardı yüksek ayakkabı modelleri üretimi gerçekleştiren imalatçılar arasındadır. Ayakkabı fiyatlarının da üstün rekabet sağlaması ve en önemlisi de günümüz ayakkabı trendini yansıtan ürünlerden olması, xml bayiliğini cazip kılıyor.

Chekich, modayı önemseyen ve takip eden genç kitlenin tarzına en uygun ayakkabı modellerini üreterek, rekabet düzeyi yüksek tasarımları piyasaya sürüyor. Gündelik giyimin yanı sıra, spor ve kurumsal giyime yönelik ayakkabılar da tasarlayan ve imal eden Chekich, geniş ürün yelpazesiyle internet üzerinden ayakkabı satmak isteyenler için cazip markayı ifade ediyor.

Xml ve toptan satış
Chekich iştirakleri arasındaki bayichekich.com üzerinden kendi imalatı ayakkabı modellerini müşterilerine ulaştırıyor. Şirket hedefleri gereği daha geniş kitleye ulaşılması ihtiyacına binaen hep toptan satış hem de xml bayilik fırsatlarıyla daha fazla müşteriyle Chekich marka ayakkabı tasarımlarının buluşturulması hedefleniyor. Sen de, Chekich markasının bir ferdi olmak ve hedeflerin gerçekleşmesi noktasında beraber çalışıp kazanmak için xml fırsatlarını değerlendir.Toptan ve XML İçin
Gizli içerik
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.
Gizli içerik
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.
 

spamabi

Yeni Üye
Katılım
22 Tem 2020
Mesajlar
4
Tepkime puanı
1
Gizli içeriği görmek için atılmış mesajdır.
 

mkaynak46

Üye
Katılım
24 May 2020
Mesajlar
7
Tepkime puanı
1
İçeriği görmek için incelemek amaçlı mesaj atılmıştır. teşekkürler