Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Dolar Kazanma Yöntemleri

Totem

Dijital Pazarlama
Kurumsal Üye
Herkes dolar kazanmanın bir yolunu bulsa iyi olur. Ayda 400 dolar kazansanız yaklaşık 3000 TL ediyor zaten şu an. Herkesin elinden gelen, yapabileceği bir şey vardır. Tüm dünyaya satış yapabileceğiniz siteleri ve nasıl yapabileceğinizi anlatan kişileri listeleyeceğim.

Öncelikle böyle bir ilgi beklemiyordum. Umarım beklentiyi çok yükseltmemişimdir. Bahsedeceğim şeylerin hepsini girişimcilik ve yazılım sektöründe olan herkes biliyordur muhtemelen ama bilmeyen bir kişiye bile faydası olursa ne mutlu diyerek başlıyorum.

1)Bizdeki bionluk'un orijinali. Yeteneğinize göre burada verebileceğiniz hizmetin sınırı yok. Resim, tasarım, video da yapıp satabilirsiniz, çeviri de yapabilirsiniz, müziğinizi de satabilirsiniz.

Hiçbir yeteneğiniz yoksa ücretli / ücretsiz çeşitli yazılımları kullanarak yine insanlara hizmet verebilirsiniz. Emin olun "buna para verilir mi?" dediğiniz birçok şeye insanlar para veriyor.

trt.jpg

Ekteki görseli yaptırmak için 5$ ödemiştim. Ücretsiz bir sitede yapılıyormuş.

Bu arada bu tarz yerlerde iş yapmak için efsane İngilizce bilmenize gerek yok. İlk başlarda Google Translate çok rahat işinizi görür. Zaten hep aynı şeyleri konuşacağınız için bir süre sonra translate'e de ihtiyacınız kalmayacak, hem İngilizceniz gelişecek.

Gizli içerik
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Totem

Dijital Pazarlama
Kurumsal Üye
faydası olması dileğiyle.