Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Crealıty, Distribütörü Genix İle Gess Fuarında Yeni 3d Prınter Modelinin Lansmanını Gerçekleştirdi…

E-ticaret Haberleri, E-ticaret Sektörü, E-ticaret duyuruları için ecommag.net'i ziyaret edebilirsiniz.

asciyamagi

Tüccar
Katılım
24 May 2020
Mesajlar
96
Tepkime puanı
0
Eğitim alanındaki tüm tedarikçileri çatısı altında buluşturan GESS Türkiye 2023, sektörün nabzının tutulduğu, eğitim uzmanlarının en yeni ürün, teknoloji, hizmet ve uygulamaları yerinde görebildiği bir platform ve hem yurt içi hem de yurt dışından profesyonel alıcıları ağırlamak üzere kapılarını açtı.

Creality’nin 12 kat hızlı yeni modeli büyük ilgi gördü…


Fuarda, Creality’nin hız konusunda fark yaratan yeni modeli Creality K1 modelinin lansmanı yapıldı. 600 mm/sn hızıyla 12 kat daha hızlı çalışan 3D Printer ile yapılan ayakkabı, oyuncak, figür, aksesuar ve modeller stantta yoğun ilgiyle izlendi. Evinizde ihtiyaç duyduğunuz birçok malzemeyi 3D Printer ile dakikalar içinde zevkinize göre ve istediğiniz renkte üretebilirsiniz.

GENIX-SATIS-PAZ-MD-CANSEL-KELEBEK-BODUR.jpg

GENIX-SATIS-PAZ-MD-CANSEL-KELEBEK-BODUR.jpg
Creality üstün özellikleriyle 3D printer alanında ezber bozuyor


Bir diğer öne çıkan özelliği de ağ bağlantısı ile K1 serisinin, Creality Cloud üzerinden uzaktan kontrol edilebilir veya izlenebilir olması. Baskı süresince ve baskı sonunda, tüm uyarıları kullanıcının telefonuna veya PC’sine bir bildirim göndererek haber veriyor.

Creality’nin yeni modelin lansmanında, 3D yazıcı konusunda çok tanınan YouTuber’lar da Genix standında takipçileriyle bir araya geldi ve birlikte eğlenceli üretimler yaparak bu üstün özellikleri deneyimlediler.

Genix Satış ve Pazarlama Müdürü Cansel Kelebek Bodur, “İş ortaklarımızın, çevrenin ve toplumun geleceğini düşünerek bugünden çözüm sunabilmek için global teknolojik gelişmeleri sürekli takip ediyoruz. 3D baskı çözümleri, baskı teknolojileri alanındaki iş hedeflerimizi başarılı bir şekilde ilerletiyoruz ve alanında lider güçlü markaları Türkiye’ye kazandırıyoruz. Sektörümüz için önemli olan bu fuarda da hem bayilerimizi hem de kullanıcı adaylarımızı ağırlıyoruz” dedi.

Fuarda yer alan Creality’nin diğer modelleri arasında; yarı endüstriyel seviyedeki Sermoon D3 ile son yıllarda en yaygın kullanılan modellerden Ender 3 S1 Pro, Ender 3 V2 Neo ve Ender 5 S1 gibi ürünlerin yanı sıra okullar için üretilmiş olan kapalı kabinli CR 200B ve CR 200B Pro bulunuyor.CR 200B E-ticaret Haberleri Ecommag.net
Creality HakkındaShenzhen Creality 3D Technology Co. Ltd, 2014 yılında faaliyete geçmiştir. Creality Ulusal bir yüksek teknoloji girişimi olarak, tüketici seviyesindeki 3D yazıcıların lider global markasıdır. Dünya çapında 3,5 milyondan fazla kullanıcıya ve 530’dan fazla patente sahiptir.

2000’den fazla personeli ve yaklaşık 50.000 metrekarelik üretim alanı olan şirketin yıllık sevkiyatları 1.000.000 birimi bulmaktadır.

İlerleyen büyük ölçekli Ar-Ge merkezi, 3D baskı laboratuvarı, Creality Akademisi, modernleşmiş üretim hattı ve 24 saat durmayan profesyonel test hattı ile ürün kalitesini kaynağından itibaren garanti etmektedir.

Perakende ve Sanayi tipi 3D yazıcılar üreten firma alanında Dünya’da en hızlı büyüyen firmadır.

CR 200B Pro E-ticaret Haberleri Ecommag.net


Genix Hakkında


Markalara ve iş ortaklarına sürdürülebilir bir büyüme planı ile markaların pazardaki durumlarını geliştirmekte, yaygın bayi ağı ile tüm Türkiye’ye hizmet vermekte, tedarik zincirindeki tüm üyelere hızlı ve etkili çözümler sunarak birlikte istikrarlı büyüme sağlamaktadır.

Genix; 1984 yılından bu yana bilişim sektörünün en önemli firmalarından biri olan Tecde Group çatısı altındaki Boğaziçi Bilgisayar ortaklığı ile kurulmuştur.

Genix, inovatif, dinamik ve müşteri odaklı ekibi ile adını kısa sürede “yarının pazarlarında” duyurmayı hedeflemektedir.

Okumaya devam et...
 

E-ticaret Haberleri, E-ticaret Sektörü, E-ticaret duyuruları için ecommag.net'i ziyaret edebilirsiniz.