Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Çok Yakında...! Kolsepetim.com Pazaryeri

KolSepetim

Yeni Üye
Çok Yakında Kolsepetim.com Pazaryeri

Merhaba sayın değerli forum dostları ve e-ticaret sayfası olanlar kolsepetim.com olarak bizim de pazaryeri sayfamızı çok yakında hizmete açacağız. Şu anda web sitemiz yapım aşamasında olup satıcılarımıza büyük avantajlar sunaçağız.. bizim ile çalışan mağaza sahipleri daha çok kazanmak ve ürünlerini satmak için bir çok özellik bakımından avantajlı olacaklar sitemiz özel olarak yapılmaktadır..yapım aşamasında olan sitemiz ile ilgili bir teday paylaşamıyoruz....

Bilgi Almak İsterseniz iletişim tel : 05426934557

Kolsepetim Yeni Logo.jpg

Totem

Dijital Pazarlama
Kurumsal Üye
Açıldıktan sonra tanıtım yapsaydınız daha iyi olmaz mıydı :) Hayırlı olsun.

Deae

Üye
Pazaryeri olayı bitmiştir 3 kağıtçı satıcılar yüzünden malesef. Ne idiğü belirsiz bir sürü satıcı, parfüm alırsın sahte çıkar, iade edemezsin rezalet. Artık sadece markaların kendi siteleri iş yapar.

KolSepetim

Yeni Üye
Pazaryeri olayı bitmiştir 3 kağıtçı satıcılar yüzünden malesef. Ne idiğü belirsiz bir sürü satıcı, parfüm alırsın sahte çıkar, iade edemezsin rezalet. Artık sadece markaların kendi siteleri iş yapar.
Merhaba güzel yorumunuz için teşekkür ederim bu söktörün içinde olduğum için endişelerinizi anlayabiliyorum tabiki bizde bu sehtakarlara karşi bazı önlemler alacağız bu konuda hiç bir şübeniz olmasın...

KolSepetim

Yeni Üye
Açıldıktan sonra tanıtım yapsaydınız daha iyi olmaz mıydı :) Hayırlı olsun.
Merhaba sitemiz yapım aşamasında olduğu için tabi fazla teday paylaşmak istemiyorum bizim farkımız satıcı odaklı ve satıcılarımızın daha fazla kazanmaları için elimizden ne geliyorsa onu yapaçağız.. bu konuda sizinde e-ticaret sayfanız varsa yardımcı olabilirim bana herzaman vermiş olduğum telefonla ulaşabilirsiniz...

KolSepetim

Yeni Üye
Şimdiden hayırlı olsun,başarılar dilerim
Merhaba yorumunuz için teşekkür ederim çok sağolun sayfanızı inceletin size de bol kazançlar dilerim..sizi de sayfamızda satıcı olarak görmek isteriz. bizde satıclıara büyük avantajlar sunuyoruz... kolay gelsin..