Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Bayan Giyim XML Bayiliği Veren Firma

Ali Cihan

Premium
Gold Üye
Katılım
23 Nis 2020
Mesajlar
26
Tepkime puanı
137
binlerce giyim ve farklı kategorilerdeki ürünleri sitenize aynı gün otomatik olarak xml bayilik sayesinde satışa hemen başlayabilirsiniz.

Xml bayilik veren firmalar arasında en belirgin özelliğimiz fiyat farkımız.Bir müşteri gibi
Gizli içerik
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.
girin ve sitemizdeki ürünler ile diğer sitelerdeki hatta en tanınmış sektörede en güçlü olan sitelerdeki fiyatlar ile karşılaştırma yapın.Göreceksiniz ki bizim fiyatlarımız hepsinden çok çok uygun. Sitemizdeki fiyatlardan alıyor olsanız bile onlarla rekabet yapabilecek bir durumdasınız.

Aynı zamanda siz bu ürünleri o uygun fiyatlardan da değil xml bayilik üyeliğiniz açıldığında bayi fiyatlarından yani çok daha uygun fiyatlardan alcaksınız.

Giyim xml bayilik veren firmalar arasından bizi ayıran pek çok özellik var yukarıdaki iddiamızdan da anlaşılabileceği gibi ama bir kaç tanesine örnek verelim isterseniz hatta sonra kısa bir video ile de bunu kanıtlayalım.

Büyük giyim eticaret siteleri İstanbul dışında uygun fiyatlı depolarda yer alırken biz İstanbul'un üretim merkezi olan merter tekstil merkezi içerisinde yer alıyoruz. Üretim haneden çıkan mallar yan kapıdan depomuza giriş yapıyorlar.

Sitemizdeki ürünlerin yüzde yirmilik kısmını da şuan kendimiz ürettiriyoruz. Bu yüzdelik her geçen gün artıyor ve bunu ürünlerimize yansıtıyoruz.

Hiç bir zaman başkasının ürünlerini sitemize eklemiyoruz.

Gerçekte büyük bir eticaret deposuna sahip olmayan bir yer seçerseniz gerçekten çok başınız ağrır. Bu nedenle xml bayilik alacağınız firmalardan deposunun görüntülerini isteyin hatta canlı arayarak deposunun olduğunu kanıtlamasını bile istemeniz makul bir istek olacaktır.

Aynısını biz den de talep etmenizi rica ederiz :)


Xml Bayilik Şartları
Gizli içerik
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı yada beğenmelisiniz.
 

spamabi

Yeni Üye
Katılım
22 Tem 2020
Mesajlar
4
Tepkime puanı
1
Deponuzun görüntüsünü forumda paylaşabilir misiniz?
 

mrlacivert

Yeni Üye
Katılım
23 Ocak 2021
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
FAcebookta uzman sırları magdurları var.
bu adamlar hakkında önce düzgün bilgi alın sonra genede parayı verim derseniz keyfinize kalmış.
bu iste onlara ait
ÖNEMLİ!!!
Merhaba arkadaşlar ben 4 ay önce dms'den eğitim, sistem ve trendyol modülü satın aldım toplam 7500 tl para yatırdım ama sonu hüsran üstelil 4 aylık bir zamanda kaybetik şimdi paramı almak istiyorum lütfen bu konuda tecübeli ve bilen abilerim ve ablalarım bana yardımcı olursa çok sevinirim lütfen almak istiyen arkadaşlarda dikkatli olsunlar
TEŞEKKÜRLER
 

Ogzkesk

Üye
Katılım
20 Mar 2021
Mesajlar
10
Tepkime puanı
1
Bana xml ücreti 3000 tl demiştiniz . + fatura istiyorsanız kdv ekstra ödersiniz yazıyor fiyatlara dahil değil yani herkes fatura ister btw kargo gönderim süresi de 3 ila 7 iş günü yazıyor bu şekilde çalışmak imkansız açıkçası ilk defa böyle birşey duydum