Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Az Sermaye ile Ticaret Yapmak İsteyenlere Tavsiyeler

eticaret

Eticaret Forumları Yetkilisi
Moderatör
Katılım
23 Nis 2020
Mesajlar
75
Tepkime puanı
130
az-sermayeli-is.jpg

Az sermayeyle ticaret yapmak isteyen arkadaşların sorularını görüyorum. Özelden bir arkadaş sormuş ona yazdığım cevabı buradan da yazmak istedim herkes görebilsin. Eklemek istediklerinizi bu konu altına ekleyebilirsiniz.

🎖Öncelikle düşük sermayeyle e-ticaret mümkün mü?
✅Evet mümkün. Yeterki doğru ürünü bulun çeşit olmasına gerek yok doğru seçilmiş 1 ürün bile başlamanız için yeterli.

🎖 Vergi levham yok satış yapabilir miyim?
✅ Evet, sosyal medya üzerinden satış yapabilirsiniz. Öncelik sermayeyi büyütün baktınız işler yolunda vergi levhasını vakit kaybetmeden alın.

🎖Satacağım ürünleri nasıl bulacağım veya en kolay ne satabilirim?
✅ “Kazanan Ürün”ü bulmak önemli, önce kazan ürününüz olabilecek ürünü bulun piyasa da çok satabilecek ve uyguna alabileceğiniz küçük şeyler olabilir küçük ürünlerin kârı daha yüksek iyi araştırın. N11, GG vb yerlerdeki satıcıların mağazalarını, yorumlarını inceleyin hangi üründen ne kadar satmış kaça satmış siz bu ürünleri kaça alabilirsiniz. Kazanan ürününüzü bulduktan sonra satın almadan önce FB/İns’da deneme reklam verin talep var mı yoklayın. Talep olan ürünü satın alın ve buradan oluşan satış ve müşterilerin bu ürün var mı dedikleri veya ürünün yanında bunu da almak ister misiniz diye sorabileceğiniz ürünleri araştırın. Örn: telefon kılıfı satışı yaparken yanında +5₺’ye kırılmaz cam ister misiniz gibi ciroyu arttıracak yan ürünler bulun.