Hoş Geldin, Ziyaretçi!

E-ticaret Forumlarına erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üyeliği tamamen ücretsizdir.

Anahtar Teslim İçi Ürün ve Hizmet Dolu E-Ticaret Yazılımı

sanalesnaf

Premium
Silver Üye
Katılım
28 Nis 2020
Mesajlar
25
Tepkime puanı
15
Konum
İSTANBUL
Siz Sadece Mağaza İsminizi Belirleyin.JPG
Merhabalar.
İçerisinde şimdilik 743 Tedarikçiye ait satışa hazır binlerce ürün olan ve XML Toplu ürün yükleme özelliğinin devreye girmesiyle satıştaki ürün sayısının her gün arttığı bir altyapıda anahtar teslim şeklinde pazar yerinizi en geç 2 gün içerisinde teslim ediyoruz.
Siz sadece alan adınıza (Domain) karar verin geri kalan her modülü biz hazır olarak veriyoruz.Banka ödeme altyapısı,kargo altyapısı,tüm güvenlik sertifikaları yüklenmiş halde teslim ediyoruz.
İşletmeler İçin E-Ticaret
Bireylar İçin Stoksuz E-Ticaret
Yazılım Bayiliği

FARK YARATAN ÖZELLİKLERDEN BAZILARI

1-)Vergi kaydınız varsa Siz de ürün ve hizmet ekleyebilirsiniz.
2-)Satış için ürün girildiği zaman sadece bu projede olan bir modül sayesinde eş zamanlı olarak bu altyapı ile yayın yapan yüzlerce E-Ticaret sitesinde yayınlanır.(Şu an Yaklaşık 500 Mağaza)
3-)Vergi kaydı olmayan emekli,memur,öğretmen v.b girişimciler aynı altyapıda kendi markanızla,kendi alan adınızla (ÖRNEK:www.sanalesnaf.com şeklinde) bir sefer lisans parası ödeyerek ömür boyu kullanabileceğiniz kendi pazaryerinizi de kurabilirsiniz.Sistem havuzunda bulunan binlerce ürünün satışına aracılık ederek %2 ile %50 arasında ürün çeşidine bağlı olarak kazanç elde edilebiliyor.Dropshipping (Stoksuz E-Ticaret)
4-)Platformdan Alışveriş yapan müşterilere en az %1 para puan verildiği için biriken para puanlarla tekrar sizden ürün alabilir.Müşteri sadakatı sağlıyoruz.(Puan + Kalan Tutar Kredi Kartı İle ödeniyor)
5-) Kendi logonuz ile istediğiniz şekilde ana sayfanızı düzenleyebilirsiniz.
6-)İstediğiniz şehir,kategori,firma ,ürün bazlı filtreleme yapabilirsiniz.Örneğin;Sadece Ankara'da bulunan Ahmet Ticaretin Giyim Kategorisindeki ayakkabılarını satmak istiyorum diyerek filtreleme yapabilirsiniz.
7-) Sadece ürün değil hizmetlerinizi de satabilirsiniz.(Dijital Ürünler,Eğitim,Otel Tur Fırsatı,Kebapçıdan Yemek menüsü v.b)
 

sanalesnaf

Premium
Silver Üye
Katılım
28 Nis 2020
Mesajlar
25
Tepkime puanı
15
Konum
İSTANBUL
Konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirmiyim.
Merhabalar.Size detaylı bilgi verebilmemiz için aşağıdaki bilgi talep formunu doldurabilir ve ya haftanın belli günlerinde Zoom Programı üzerinden Saat:21:00 yapılan online ücretsiz proje tanıtımlarımıza katılmak için davet linki isteyebilirsiniz
BİLGİ TALEP FORMU:https://bit.ly/3gevUoP
 

sanalesnaf

Premium
Silver Üye
Katılım
28 Nis 2020
Mesajlar
25
Tepkime puanı
15
Konum
İSTANBUL

An itibariyle projede toplam 803 Tedarikçi ve 524 E-Ticaret mağazasına ulaşmış bulunuyoruz.
Siz de proje hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
BİLGİ EDİNME FORMU:https://forms.gle/TdnH2Tv6LKBfhi5x5